Kurumsal Girişimcilik Ödülleri 2022 Başvuruları Başladı!

Bu yıl dördüncü kez Özyeğin Üniversitesi, Girişimci Kurumlar Platformu ve Fast Company iş birliğinde, kurum içinden çıkan yeni girişimlerin ve en etkili kurum-yeni girişim iş birliklerinin teşvik edilmesi amacıyla “Kurumsal Girişimcilik Ödülleri“ni düzenleyeceğiz.

Kurumların hem kendi içlerindeki yeni girişim denemeleri hem de yeni girişimlerle yaptıkları iş birlikleri üzerine vereceğimiz bu ödüller girişimci kuruma dönüşüm sürecinde etkili örneklere dikkat çekmek ve bu örnek projelerden öğrenmeyi sağlamak amacıyla adaylar arasından seçilecek en başarılı projelere verilecektir.

En İyi Kurum içi Girişimcilik Projesi ve En Etkili Kurum & Girişim İş Birliği olmak üzere iki kategoride verilecek ödüller Ekim ayında gerçekleştirilecek etkinlikte açıklanacak. Etkinlik detayları daha sonra bildirilecektir.

Son Başvuru Tarihi 7 Ekim Cuma, 17.00

Kendi şirketiniz veya varsa başka kurumdan proje adayınıza göre ankette yer alan kısa soruları 7 Ekim Cuma gününe kadar cevaplamanızı rica ediyoruz. Tek bir adayınız olabileceği gibi, birden fazla aday projeniz için soruları yanıtlayabilirsiniz.

Başvuru Linki

Her türlü sorunuz için Merve Çavdar (merve@corestrateji.com) veya Burçin İncedal (burcin@girisimcikurumlarplatformu.org)’a ulaşabilirsiniz. 
Detaylar ve Katılım İçin:

Henüz Girişimci Kurumlar Platformu üyesi değil misiniz?

Girişimci Kurumlar Platformu, girişimci kuruma dönüşmek isteyen İSO-500 veya Fortune-500 sıralamasında yer alan kurumların ve ölçeklenmiş girişimlerin (scale-up'lar) üyeliğine açıktır. Kurumlardan bağımsız olarak inovasyon ve girişimcilik yöneticileri veya ilgili Genel Müdür Yardımcıları bireysel olarak üye olabilmektedir.