Hakkımızda

girişimci kurumlar platformu

Girişimci ruhumuzla

Girişimci Kurumlar Platformu olarak

  • Kurumlardaki girişimcilik kültürünü yaygınlaştırmayı,
  • Kurumlar arası öğrenmeyi ve
  • Kurumlar-girişimler arası etkileşimi artırmayı amaçlıyoruz
Türkiye’deki şirketler, liderler ve bireyler için daha iyi bir gelecek yaratma tutkusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 
Geleceği şekillendiren inovatif liderleri bir çatı altında bir araya getiren platformuz. Vizyon katan çalışmalardan girişimcilik kaslarının geliştirilmesine, iş büyütmeye yarayacak anlamlı bağlantılardan beraber yürütülen projelere…

Misyonumuz

Türkiye’nin kurumsal şirketlerinin “girişimci kurumlara” dönüşümünün desteklenmesi, kurumlar arası öğrenmenin geliştirilmesi, başarılı uygulamalar hakkında farkındalığın artırılması, kurum girişimciliğinin sistematik uygulamalarının yaygınlaştırılması ve girişimlerle kurumlar arasında etkileşimin artırılması.

Vizyonumuz

Büyük kurumların üst düzey yöneticilerini bir araya getirerek, bu kurumların girişimcilik yetkinliklerini geliştirerek, Türkiye’nin rekabetçiliğinin artırılmasının dinamosu olmasını “kolaylaştıran”, yeni işlerle istihdamı arttırmayı hızlandıran, kar amacı gütmeyen çatı organizasyon olmak.

bizimle ilerleyen

Bazı Üyelerimiz

Henüz Girişimci Kurumlar Platformu üyesi değil misiniz?

Girişimci Kurumlar Platformu, girişimci kuruma dönüşmek isteyen İSO-500 veya Fortune-500 sıralamasında yer alan kurumların ve ölçeklenmiş girişimlerin (scale-up'lar) üyeliğine açıktır.