Kurumsal İnovasyonu ve Girişimciliği Destekleyen Platformumuzun Başkanı Tuğrul Ağırbaş Oldu!

Kurumsal şirketlerin girişimci kurumlara dönüşmelerini sağlayan Girişimci Kurumlar Platformu’nun liderliğini ve kamuoyunda sözcülüğünü yürütmek, Platformun genel vizyon ve hedeflerine yön vermek amacıyla Platformun çok değerli Danışma Kurulu Üyesi Sn Tuğrul Ağırbaş bu yıl itibariyle Platform Başkanlığı görevini üstlenmiştir.

Girişimci Kurumlar Platformu Başkanı Tuğrul Ağırbaş’ın yeni görevine dair açıklaması:

Girişimci Kurumlar Platformu 2018 yılında kurumsal şirketlerin girişimci kurumlara dönüşümünün desteklemek ana hedefiyle kurulan ve şimdi etki alanını artırmasıyla yeni dönemde girişimcilik dünyası ve kurumları bir araya getiren bir yapıya büründü. 
Girişimci kafasıyla Anadolu Efes’te bu yöndeki dönüşüme liderlik eden biri olarak kurumların ve girişimlerin rekabet etmek yerine kol kola girerek birlikte başarmaları için Danışma Kurulu Üyesi olarak yer aldığım Girişimci Kurumlar Platformu’nda bu yıl itibariyle Platform Başkanlığı görevini üstlenmiş bulunmaktayım. Platform Kurucusu İhsan Elgin ve çok değerli danışma kurulu üyelerimizle kol kola yürüyeceğimiz yeni süreçte güzel işler yapacağımızı umuyorum.

E-Posta Bültenimize Kaydolun!

gelişmelerden ilk siz haberdar olun

Merak etmeyin. Asla Spam yapmıyoruz.

İlgilenebileceğiniz başka yazılar

Basında Biz

MUSTAFA NAMOĞLU İLE İŞİN ASLI PROGRAMI: İHSAN ELGİN – GİRİŞİMCİ KURUMLAR PLATFORMU KURUCUSU

Kolay Değil Youtube kanalı için Mustafa Namoğlu’nun hazırladığı İşin Aslı programına konuk olan Platform kurucumuz ve Finberg Yönetim Kurulu Üyesi İhsan Elgin, Mustafa Namoğlu ile Fibabanka tarafından kurulan yatırım ve finansal teknoloji şirketi Finberg’in kurulduğu ilk günden beri girişimcileri desteklendiğini ve yatırımcıların nasıl girişimlere yatırım yaptığını ve girişimcilerin yatırım alırken dikkat etmesi gereken konuları ele aldıkları videoya buradan ulaşabilirsiniz.

Düşünceleriniz bizim için önemli!

bizimle iletişime geçin
small_c_popup-dark

bizimle

Görüşlerinizi Paylaşın

small_c_popup-light

Talebiniz Bize Ulaştı

En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.