İnovasyon Liderleri Buluşması 12 Aralık’ta Gerçekleştirildi

ISTKA destekli Girişimcilik 4.0 Platformu kapsamında ve GKTR desteğiyle düzenlenen İnovasyon Liderleri Buluşması;Büyük şirketlerde girişimcilik dönüşümü 12 Aralık tarihinde GE İstanbul Ofisinde gerçekleştirildi.

Etkinlikte, General Electric CEO’su Canan Özsoy’un inovasyon, kurumiçi girişimcilik ve GE’de bu konular ile neler yaptıklarına ilişkin fikir ve düşüncelerini katılımcılarla paylaştı. Kurumiçi girişimcilik ekseninde girişimcilerle yapılan iş birliktelikleri ve bunların Türkiye’den çıkarak dünyaya açılma örneklerini anlatırken, kurum içi girişimcilik neden önemlidir sorusuna cevap bulunmasını sağladı. Etkinlikte, “Uluslararası şirketlerin inovasyon stratejileri -Büyük şirketlerde girişimcilik dönüşümü- Sanayide dijital dönüşüm- Dönüşüm GE’yi nasıl etkiledi ve dijital dönüşüm için ne tür iş birlikleri kuruyor?” konularına yer verildi. Toplantı soru cevap bölümü ile sonlandı.

E-Posta Bültenimize Kaydolun!

gelişmelerden ilk siz haberdar olun

Merak etmeyin. Asla Spam yapmıyoruz.

Henüz Girişimci Kurumlar Platformu üyesi değil misiniz?

Girişimci Kurumlar Platformu, girişimci kuruma dönüşmek isteyen İSO-500 veya Fortune-500 sıralamasında yer alan kurumların ve ölçeklenmiş girişimlerin (scale-up'lar) üyeliğine açıktır.