GKP İzmir Buluşması

31 Mayıs cuma günü İş Bankası’nın ev sahipliğinde ve Fersan, İnci Holding ve Sun Tekstil’in katkılarıyla İzmir’de gerçekleşen GKP İzmir Buluşması’nda, İzmir Bölgesinin yatırım ekosistemi ve girişimcilik vizyonu ele alındı.

İş Bankası Genel Müdürü Hakan Aran ve GKP Kurucusu İhsan Elgin’in yer aldığı söyleşide, İş Bankası’nın 100. yılı sonrası girişimcilik vizyonu paylaşıldı. “Investing in a Better Future” başlıklı panelde, İnci Holding Yönetim Kurulu Üyesi Şelale Zaim ve Fark Labs Kurucusu Ahu Serter, yatırımların geleceğine dair görüşlerini aktardı. “İzmir Cinsiyet Dengeli Yatırımın Merkezi Nasıl Olur?” panelinde ise İzmir’in yatırım ortamı ve kadın girişimcilerin desteklenmesi konuları tartışıldı. Etkinliğin öğleden sonraki bölümünde, Sun Tekstil ve Fersan’ın inovasyon çalışmaları sunuldu. Son olarak, “İzmir Ekosisteminde Neler Oluyor?” panelinde İzmir’deki girişimcilik ekosistemi ve kalkınma ajansının çalışmaları ele alındı.

121 kişinin katılımıyla gerçekleşen bu keyifli etkinlikte değerli deneyimlerini ve görüşlerini bizlerle paylaşan kıymetli konuşmacılarımıza, etkinliğimizin ev sahipliğini üstlenen İş Bankası’na ve destekleriyle yanımızda olan Sun Tekstil, Fersan ve İnci Holding’e en içten teşekkürlerimizi sunarız.

 

E-Posta Bültenimize Kaydolun!

gelişmelerden ilk siz haberdar olun

Merak etmeyin. Asla Spam yapmıyoruz.

Henüz Girişimci Kurumlar Platformu üyesi değil misiniz?

Girişimci Kurumlar Platformu, girişimci kuruma dönüşmek isteyen İSO-500 veya Fortune-500 sıralamasında yer alan kurumların ve ölçeklenmiş girişimlerin (scale-up'lar) üyeliğine açıktır.