CVC Bosphorus’24

Kurumsal Girişim Sermayesi Konferansı’nın ikincisi, Girişimci Kurumlar Platformu (GKP) tarafından Özyeğin Üniversitesi iş birliğinde ve Fiba Holding ana sponsorluğunda CVC Bosphorus’24 adıyla düzenlendi. Kurumsal girişim sermayelerinin yanı sıra yatırım dünyasından ve kurumsal şirketlerden yerli ve yabancı üst düzey yöneticilerin yer aldığı, yaklaşık 250 şirketten 500’e yakın katılımcıyla gerçekleşen konferansta, 26 konuşmacı yer aldı.

CVC Bosphorus ’24, katılımcılara yeni iş fırsatları keşfetme, yatırımcılarla doğrudan iletişim kurma ve sektördeki deneyimli isimlerden mentorluk alma imkanı sağladı. Etkinlikte düzenlenen paneller ve sunumlar, girişimcilik ekosisteminin farklı yönlerini ele alarak katılımcılara değerli bilgiler ve içgörüler sundu. Aynı zamanda, networking etkinlikleri sayesinde katılımcılar, sektördeki diğer profesyonellerle tanışma ve potansiyel iş birlikleri geliştirme fırsatı yakaladı.

Özyeğin Üniversitesi iş birliğinde ve Fiba Grubu’nun ana sponsorluğunda gerçekleşen CVC Bosphorus ’24, “Invest Together, Stronger Together” mottosuyla 500’e yakın katılımcıyı ağırlayarak Türkiye’nin girişimcilik ekosisteminde önemli bir kilometre taşı oldu. Bu önemli platform, girişimcilerin ve yatırımcıların bir araya gelerek bilgi ve deneyim paylaşımında bulunmasına, yeni iş fırsatları yaratmasına ve sektörün büyümesine katkıda bulunmasına olanak sağladı. Etkinlik, Türkiye’nin girişimcilik ekosisteminin geleceğine dair umut verici bir tablo çizerken, GKP’nin bu alandaki öncü rolünü bir kez daha gözler önüne serdi.

E-Posta Bültenimize Kaydolun!

gelişmelerden ilk siz haberdar olun

Merak etmeyin. Asla Spam yapmıyoruz.

Henüz Girişimci Kurumlar Platformu üyesi değil misiniz?

Girişimci Kurumlar Platformu, girişimci kuruma dönüşmek isteyen İSO-500 veya Fortune-500 sıralamasında yer alan kurumların ve ölçeklenmiş girişimlerin (scale-up'lar) üyeliğine açıktır.