Girişimci Kurumlar Türkiye Platformu ilk etkinliğini gerçekleştirdi

Girişimci Kurumlar Türkiye Platformu herkese açık ilk etkinliğini gerçekleştirdi. Kanyon Joint Idea’da gerçekleştirilen etkinlikte kurumiçi girişimciliğin hukuki tarafları ele alındı.

İnovasyon Liderleri Buluşması adı altında gerçekleştirilen etkinlik Girişimci Kurumlar Türkiye Platformu Genel Koordinatörü Ussal Şahbaz’ın GKTR’nin kurulma amacı ve misyonuna dair yaptığı konuşmayla başladı. Daha sonra İhsan Elgin moderatörlüğünde gerçekleştirilen soru-cevap panelinde BTS Hukuk Yönetici Ortağı Avukat Yasin Beceni ve TLS.IP yönetici ortağı Ömer Hızıroğlu, birçok farklı kurumdan gelen katılımcıların sorularını cevapladı.

Kurumların ve girişimcilerin kurumiçi girişimcilik özelinde karşılaşabilecekleri hukuki problemlerin ele alındığı panelde katılımcılar ve konuşmacılar karşılıklı olarak tecrübelerini paylaştılar. Etkinlik farklı kurumlardan gelen kişilerin kendilerini tanıtması ve networking seansıyla sona erdi.

E-Posta Bültenimize Kaydolun!

gelişmelerden ilk siz haberdar olun

Merak etmeyin. Asla Spam yapmıyoruz.

Henüz Girişimci Kurumlar Platformu üyesi değil misiniz?

Girişimci Kurumlar Platformu, girişimci kuruma dönüşmek isteyen İSO-500 veya Fortune-500 sıralamasında yer alan kurumların ve ölçeklenmiş girişimlerin (scale-up'lar) üyeliğine açıktır.