İnovasyon Liderleri Buluşması 12 Aralık’ta Gerçekleştirildi

ISTKA destekli Girişimcilik 4.0 Platformu kapsamında ve GKTR desteğiyle düzenlenen İnovasyon Liderleri Buluşması;Büyük şirketlerde girişimcilik dönüşümü 12 Aralık tarihinde GE İstanbul Ofisinde gerçekleştirildi.

Etkinlikte, General Electric CEO’su Canan Özsoy’un inovasyon, kurumiçi girişimcilik ve GE’de bu konular ile neler yaptıklarına ilişkin fikir ve düşüncelerini katılımcılarla paylaştı. Kurumiçi girişimcilik ekseninde girişimcilerle yapılan iş birliktelikleri ve bunların Türkiye’den çıkarak dünyaya açılma örneklerini anlatırken, kurum içi girişimcilik neden önemlidir sorusuna cevap bulunmasını sağladı. Etkinlikte, “Uluslararası şirketlerin inovasyon stratejileri -Büyük şirketlerde girişimcilik dönüşümü- Sanayide dijital dönüşüm- Dönüşüm GE’yi nasıl etkiledi ve dijital dönüşüm için ne tür iş birlikleri kuruyor?” konularına yer verildi. Toplantı soru cevap bölümü ile sonlandı.

E-Posta Bültenimize Kaydolun!

gelişmelerden ilk siz haberdar olun

Merak etmeyin. Asla Spam yapmıyoruz.

İlgilenebileceğiniz başka yazılar

Basında Biz

MUSTAFA NAMOĞLU İLE İŞİN ASLI PROGRAMI: İHSAN ELGİN – GİRİŞİMCİ KURUMLAR PLATFORMU KURUCUSU

Kolay Değil Youtube kanalı için Mustafa Namoğlu’nun hazırladığı İşin Aslı programına konuk olan Platform kurucumuz ve Finberg Yönetim Kurulu Üyesi İhsan Elgin, Mustafa Namoğlu ile Fibabanka tarafından kurulan yatırım ve finansal teknoloji şirketi Finberg’in kurulduğu ilk günden beri girişimcileri desteklendiğini ve yatırımcıların nasıl girişimlere yatırım yaptığını ve girişimcilerin yatırım alırken dikkat etmesi gereken konuları ele aldıkları videoya buradan ulaşabilirsiniz.

Düşünceleriniz bizim için önemli!

bizimle iletişime geçin
small_c_popup-dark

bizimle

Görüşlerinizi Paylaşın

small_c_popup-light

Talebiniz Bize Ulaştı

En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.