Kurumsal Girişimcilik Ödülleri 2023

Türkiye’nin girişimci ekosisteminde ayrı bir öneme ve heyecana sahip olan dönemlerinden biri için geri sayım başladı!

Bu yıl beşinci kez Özyeğin Üniversitesi, Girişimci Kurumlar Platformu ve Fast Company iş birliğinde, kurum içinden çıkan yeni girişimlerin ve en etkili kurum-yeni girişim iş birliklerinin teşvik edilmesi amacıyla “Kurumsal Girişimcilik Ödülleri 2023″ü düzenliyoruz.

Girişimci kuruma dönüşüm sürecinde etkili örneklere dikkat çekmek ve bu örnek projelerden öğrenmeyi sağlamak amacıyla kurumların hem kendi içlerindeki yeni girişim projeleri denemeleri hem girişimlerle yaptıkları iş birlikleri hem de uygulanan kurum içi girişimcilik programı kapsamında en başarılı örneklere ödüller verilecektir.

En İyi Kurum içi Girişimcilik Projesi, En Etkili Kurum & Girişim İş Birliği ve En İyi Kurum İçi Girişimcilik Programı olmak üzere üç kategoride verilecek ödüller 26 Ekim Perşembe günü gerçekleştirilecek Corporate & Startup Day etkinliğinde açıklanacak.

Siz de kendi şirketiniz veya varsa başka kurumdan proje adayınıza göre ankette yer alan kısa soruları 13 Ekim Cuma gününe cevaplayarak aday olabilirsiniz. Tek bir adayınız olabileceği gibi, birden fazla aday projeniz için soruları yanıtlayabilirsiniz.

Ödül Başvuru Linki

 

Detaylar ve Katılım İçin:

Henüz Girişimci Kurumlar Platformu üyesi değil misiniz?

Girişimci Kurumlar Platformu, girişimci kuruma dönüşmek isteyen İSO-500 veya Fortune-500 sıralamasında yer alan kurumların ve ölçeklenmiş girişimlerin (scale-up'lar) üyeliğine açıktır.