Deneyime Odaklanan Konsept Geliştirmek

Girişimcilik 4.0 Platformu kapsamında düzenlenen “Deneyime Odaklanan Konsept Geliştirmek” etkinliği” gerçekleşti.

İstka destekli Girişimcilik 4.0 Platformu kapsamında düzenlenen “Deneyime Odaklanan Konsept Geliştirmek” etkinliği 21 Mart 17:00-19:00 saatleri arasında Eczacıbaşı Kanyon Ofisinde gerçekleştirildi.

“Deneyime Odaklanan Konsept Geliştirmek” etkinliği, Girişimcilik 4.0 proje yöneticisi İhsan Elgin’in açılış konuşmasıyla başladı. Konuşmasında deneyim alanları geliştirmenin, son kullanıcıya dokunmak noktasında büyük bir önemi olduğunu vurgulayan İhsan Elgin, devamında sözü Emre Eczacıbaşı’na bıraktı.

Eczacıbaşı Yapı Grubu başkanı Emre Eczacıbaşı, etkinlikte “Deneyime Odaklanan Konsept Geliştirmek” fikrinin müşteriye daha fazla dokunmak ve deneyiminin önemini anlamak amacıyla hayata geçirdikleri İntema Yaşam Alanı konseptinin değerini ifade ederek sözlerine başladı. Emre Eczacıbaşı, İntema Yaşam Alanı ile beraber içinde bulunan çağın en önemli kıymetleri içinde yer alan deneyim odaklı bir çalışma gerçekleştirdiklerini ve bu sayede müşterilerden öğrendiklerini belirtti.

Emre Eczacıbaşı’nın özellikle vurguladığı hususlar;

  1. Şirketlerin yeniliklerin peşinde koşması gerektiği,
  2. Deneyimin hiç olmadığı kadar önemi olduğu,
  3. Yeni ve farklı bir nesil geldiğini ve onları tanımanın şart olduğu,
  4. Deneyim ve konsept kurgulamanın şirketler için kritik noktalar olduğuna değindi

Emre Eczacıbaşı sözlerini girişimcilerin de deneyim üzerine yoğunlaşması gerektiğini söyleyerek konuşmasını tamamladı.

E-Posta Bültenimize Kaydolun!

gelişmelerden ilk siz haberdar olun

Merak etmeyin. Asla Spam yapmıyoruz.

Henüz Girişimci Kurumlar Platformu üyesi değil misiniz?

Girişimci Kurumlar Platformu, girişimci kuruma dönüşmek isteyen İSO-500 veya Fortune-500 sıralamasında yer alan kurumların ve ölçeklenmiş girişimlerin (scale-up'lar) üyeliğine açıktır.