GKP Danışma Kurulu Üyeleri ile Sohbet Fark Labs Kurucusu, Arya Kadın Yatırım Platformu Kurucusu Ahu Büyükkuşoğlu Serter – “Daha İyi Bir Gelecek” Peki Nasıl?

Girişimci Kurumlar Platformu olarak Danışma Kurulu Üyeleri ile Sohbet etkinliğimize bir yenisini daha ekledik. Bu kapsamda 14 Aralık Perşembe günü Fark Labs ve Arya Kadın Yatırım Platformu Kurucusu Ahu Büyükkuşoğlu Serter’in ev sahipliğinde 22 şirketten 50’ye yakın İnovasyon Liderlerinin katılımı ile  “Daha İyi Bir Gelecek!” Peki Nasıl? sorusu odağında kurumlar ya da bireyler olarak girişimlerde cinsiyet dengesini nasıl yakalayabileceğimizi ve bu dengeyi yakalarken nasıl daha hızlı olabileceğimizi konuştuğumuz bir etkinlik gerçekleştirdik. 

Bu keyifli etkinlikte kıymetli deneyimlerini ve görüşlerini bizlerle paylaşan Fark Labs ve Arya Kadın Yatırım Platformu Kurucusu Ahu Büyükkuşoğlu Serter’e çok teşekkür ederiz.

E-Posta Bültenimize Kaydolun!

gelişmelerden ilk siz haberdar olun

Merak etmeyin. Asla Spam yapmıyoruz.

Henüz Girişimci Kurumlar Platformu üyesi değil misiniz?

Girişimci Kurumlar Platformu, girişimci kuruma dönüşmek isteyen İSO-500 veya Fortune-500 sıralamasında yer alan kurumların ve ölçeklenmiş girişimlerin (scale-up'lar) üyeliğine açıktır.